ביטוח נסיעות לחו"ל

תוכן עניינים

איפה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוחי נסיעות; פרטים, כמה טיפים בין לבין וכמובן מחירי ביטוחים לחו"ל – מידע כאן. 

זה לא איזשהו סוד כמוס שנסיעה לחו"ל יכולה להיות יקרה ולעיתים גם מסוכנת. לכן ביטוח נסיעות לחו"ל הוא בגדר חובה לכל אדם המתכנן לצאת מישראל למדינה זרה. לא רק שסוג זה של ביטוח מספק הגנה כלכלית, אלא שהוא גם מבטיח שתהיה למבוטח גישה למגוון משאבים למקרה שמשהו חלילה ישתבש. הנה כמה מהסיבות לכך שחשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל:

  1. שקט נפשי: היתרון הגדול ביותר בביטוח נסיעות הוא השקט הנפשי שמגיע עם הידיעה שאתם מכוסים למקרה שמשהו לא צפוי או מסוכן יתרחש במהלך הנסיעה לחו"ל. 
  2. ביטול טיסות: אם אתם נאלצים לבטל את הטיול שלכם עקב מצב חירום, טוב לדעת שאתם מכוסים בגין הוצאות אלו של ביטולי טיסות.

הקליקו לבדיקה ==> ראו איזה ביטוח נסיעות הכי מומלץ לטיסה שלכם

מה מכסה ביטוח נסיעות לחו"ל?

באופן כללי, פוליסות רבות מספקות תמיכה בכל דבר כמעט, החל מטיפול רפואי, דרך החזרים כספיים בגין איבוד מטען ועד לסיוע משפטי אם אתם תקועים בחו"ל בהסתבכות כזאת או אחרת. המשמעות היא שבמקרה חירום, תוכלו לפנות לצוות שירות לקוחות לקבלת עזרה מהירה, יעילה וכמובן בעברית.

הכיסויים הכי נפוצים בפוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל, הם:

  • כיסוי רפואי: כיסוי זה יכסה מקרים הכרוכים בקבלת טיפול רפואי בחו"ל, לרבות כיסוי תרופות במרשם, ייעוץ מומחים ועוד (בהתאם לפוליסה). 
  • הרחבות: ניתן להרחיב את הפוליסה לפעילויות אקסטרים בחו"ל, נשים בהריון, הרחבות לכיסוי טיפול לבעיות רפואיות קיימות ועוד 
  • כיסוי כבודה וטיסות: כיסויים אלו כוללים החזרים בגין כבודה פגומה או אבודה, כמו גם החזרים במקרה של ביטול טיסות, בתי מלון ועוד. 

איפה רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל?

המקום הטוב ביותר לרכוש בו ביטוח נסיעות לחו"ל הוא, המקום שמציע לכם כיסוי מקיף לצרכים שלכם. בין אם אתם רוצים לרכוש את הפוליסה דרך חברת ביטוח או סוכנות אונליין לביטוחים, הבחירה הנכונה צריכה ליפול על הצרכים הבאים:

  • היסטוריה רפואית: האם יש היבטים רפואיים המצריכים כיסוי ספציפי?
  • כבודה אישית: האם יש לכם פריטים יקרים שאתם טסים איתם, ומצריכים הרחבת ביטוח?
  • מחירי פוליסות: בצעו השוואת מחירים וכך ראו איזה ביטוח נסיעות הכי מומלץ לטיסתכם. 

לסיכום, כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל?

לסיכומו של דבר, בואו נדבר כסף, מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל יכולים לעלות בין כמה דולרים בודדים ליום אחד. המשמעות היא כ-15 ₪ – 35 ₪ ומעלה לביטוח יום אחד בחו"ל. אבל, וזה אבל די קריטי, המחירים שציינו כאן רלוונטיים לפוליסות הסטנדרטיות ביותר. 

אם אתם נדרשים לרכוש הרחבות ביטוח שונות, המחירים יכולים להגיע גם למאות שקלים ליום, הכול תלוי בצרכיכם האישיים. לכן ההמלצה הכי טובה היא לערוך השוואת מחירים בין חברות ביטוח נסיעות לחו"ל. 

שיתוף :

Twitter
Telegram
WhatsApp

Join The Ride

Subscribe to our fortnightly newsletter with stories from our latest adventures and the best travel tips

עוד הרפתקאות

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע?

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע? בעידן הצילום הדיגיטלי כל אחד יכול לאחוז בטלפון הנייד וללכוד רגעים עוצרי נשימה. ועם זאת, עם כל הכבוד וישנו כבוד

איפה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל; פרטים, כמה טיפים בין לבין וכמובן מחירי ביטוחים לחו"ל – מידע כאן.  זה לא איזשהו סוד כמוס שנסיעה לחו"ל יכולה להיות יקרה