דילים לחו"ל

תוכן עניינים

דיפלומטיה מסחרית ועסקאות בחו"ל

ישנן מספר דרכים להשיג עסקאות בחו"ל, ואתה לא צריך ללכת בדרך של Groupon כדי לעשות זאת. במקום זאת, אתה יכול לנצל את הדיפלומטיה המסחרית. צוות העסקאות המרכזי של וושינגטון הבירה וצוותי העסקאות השגרירות יכולים לעזור לך למצוא את העסקאות הטובות ביותר. הם גם יכולים לעזור לך ללמוד איך להפיק את המרב מהזמן שלך בחו"ל.

צוותי עסקאות השגרירות

צוותי עסקת שגרירות הם מרכיב חיוני בדיפלומטיה מסחרית. הם עוזרים לחברות המעוניינות להרחיב את הטווח הגלובלי שלהן. המטרה היא לתמוך בעסקים בארה"ב בצורה שיטתית. שגרירויות מספקות הדרכה ומשאבים אחרים כדי לעזור לחברות אמריקאיות לבחון הזדמנויות מעבר לים.

צוות עסקה הוא אוסף מאורגן של קצינים ממחלקות המדינה והמסחר. הם עובדים יחד כדי לפתח ולבדוק עסקאות. ייתכן שיהיו נציגים גם מגורמים אחרים.

צוותי עסקה פותחו במקור באפריקה. כאמצעי לייעל את התמיכה הממשלתית בעסקאות, הם יכולים להיות שימושיים במיוחד. למעשה, בשנה הראשונה בהם נעשה שימוש, הושלמו 280 עסקאות בשווי מצרפי של יותר מ-22 מיליארד דולר.

צוותי עסקאות השגרירות מוטלות לרוב על מציאת שותפים עסקיים חדשים והצגת פתרונות פוטנציאליים לחברות אמריקאיות ואפריקניות. עם זאת, תפקידם הוא יותר מסתם גיוס עסקאות. הם גם מתאמים את השימוש במשאבים ממשלתיים, שיכולים לכלול עובדים מקומיים.

שגרירויות כבר מזמן מספקות סיוע לחברות באפריקה. אבל המאמצים שלהם הפכו מתואמים יותר, והמיקוד שלהם התפתח. כעת, הם ממלאים תפקיד חשוב בכל תהליך הפיתוח העסקי. זה כולל תיאום ניצול משאבי הממשלה, זיהוי הזדמנויות עסקיות חדשות והעלאת המודעות לתוכניות ושירותים ממשלתיים.

לדוגמה, למשרד המסחר יש תוכנית בשם SelectUSA, המציעה מימון ופתרונות אחרים לחברות אמריקאיות בכלכלות מתעוררות. יוזמות אלו משלימות את עבודתם של צוותי עסקאות השגרירות.

משרד החוץ יכול גם לתמוך בסביבה מאפשרת יותר לקידום עסקים. צוותי עסקה פועלים לתמיכה בהשקעות זרות ויצוא באופן עקבי ומתואם.

מחלקת המדינה צריכה לחזק את יוזמת צוותי עסקת השגרירות. בנוסף, עליה לשדרג את התיאום הבין-משרדי שלה כדי לתמוך טוב יותר בכלי. זה צריך גם לשלב קלט של שותפים במגזר הפרטי.

ככל שארצות הברית מבקשת להרחיב את הסחר וההשקעות ברחבי העולם, יש צורך בגישה מתואמת ויעילה יותר. משרד החוץ צריך לעבוד עם משרד המסחר כדי לפתח אסטרטגיה משולבת שניתן ליישם כדי לתמוך לעסקים בארה"ב בחו"ל.

גרופון

נסיעות בגרופון היא דרך מצוינת לחסוך כסף בטיול לחו"ל. עם הידע הנכון תוכלו למצוא מגוון דילים, החל מטיסות לבתי מלון, ומפעילויות ועד אטרקציות. האתר מספק ממשק קל לשימוש המאפשר לכם להזמין טיסה, לבחור מלון ואפילו לממש שובר הנחה.

בעוד Groupon הוא אחד האתרים הפופולריים ביותר באינטרנט, יש כמה דברים שצריך לדעת לפני ההרשמה. חלק מהמאפיינים החשובים ביותר של האתר הם היכולת שלו לשלוח התראות על מבצעים מקומיים, ויכולתו לספק מאגר מידע מקיף של ביקורות ודירוגים לעסקים באזור שלך.

כמו כן, חשוב לציין ש- Groupon זמין רק לתושבי מדינות מסוימות. בנוסף, אם אתה בעל עסק, אתה יכול לנצל את היתרונות הרבים של הפלטפורמה כדי להביא יותר תנועה לאתר שלך.

החברה גם טוענת שהיא אתר עסקאות הנחות מקוונות הגדול בעולם. הם מציעים מגוון חבילות הנחה, כולל שוברי נסיעה מסוכנויות צד שלישי.

Groupon הוא לא האתר היחיד שמציע שירות דומה. לגוגל יש מנוע חיפוש משלה להנחות מקומיות, ולאמזון יש פלטפורמת מסחר משלה לקנייה ומכירה של סחורות ושירותים באינטרנט. אבל Groupon הצליחה לשמור על ההובלה שלה בשוק, למרות תחרות מצד חברות אחרות.

אתם אולי תוהים מה הקאץ'. בעיקרון, Groupon שולחת אותך לסוכנות נסיעות של צד שלישי כדי לממש את השובר שלך. עם זאת, החברה עושה מאמץ לשלוח לך מייל אישור בעת הזמנת טיסה או מלון. זהו מגע נחמד, ואינדיקציה טובה למחויבות החברה לשביעות רצון הלקוחות.

לגבי עסקאות הנסיעות הטובות ביותר של Groupon, זו שאלה שקשה לענות עליה. בדרך כלל, לא כל כך קל למצוא את הטובים ביותר, והם נוטים להיות מוגבלים לתאריכים או ליעדים ספציפיים. אם יש לך סבלנות לחקור את האתר, תמצא כמה עסקאות טובות.

צוות דיל מרכזי של DC

צוות הדיל המרכזי של DC (DCC) הוא גוף רב-סוכנויות חשוב שיעזור להגביר את ההון הכלכלי של חברות אמריקאיות מעבר לים. זהו מאמץ משותף של 14 סוכנויות פדרליות שמטרתו לספק את התוצאות הטובות ביותר עבור חברות אמריקאיות. מהמשרד שלה בבירת המדינה, הצוות יעזור לתאם ולשלב מספר תוכניות, ויבטיח שארצות הברית תמשיך להיות מובילה בשוק העולמי.

בעוד שצוות הדיל המרכזי של DC עושה הרבה, תפקידו החשוב ביותר הוא לסמן הזדמנויות ייצוא פוטנציאליות עבור חברות אמריקאיות. לשם כך, הצוות ישתמש במשאביו כדי לפתח מתודולוגיה משותפת שצוותי עסקה בין-סוכנויות מבוססי שגרירות יוכלו למנף. כחלק מהמשימה של הצוות, הוא גם יפיק רשימה של שיטות עבודה מומלצות לזיהוי והשתתפות במשא ומתן המסחרי הרווחי ביותר.

יוזמה בולטת נוספת של DC Central Deal Team היא המחויבות שלה למגזר העסקים הקטנים. זהו אחד המגזרים התחרותיים ביותר במדינה, והצוות מחויב להקל על עסקים קטנים לגשת למגוון העצום של השירותים והתמריצים של הממשלה. מרכיב מרכזי בגישת הצוות הוא הקמת רשת צמיחה מהימנה. השגרירויות והצוות שלהן מהווים נקודת מוצא מצוינת למשימה חשובה זו. באופן דומה, שותפות חזקה עם מינהל עסקים קטנים (SBA) יכולה לספק תמיכה לחברות מקומיות כמו גם לחברות אמריקאיות המעוניינות להרחיב את נוכחותן בחו"ל.

ה-DCC הוא אולי הפריט היקר ביותר בחנות הכלבו, אבל הארגון שם את כספו היכן שפיו על ידי יצירת מספר יוזמות בעלות ערך גבוה. אלה כוללים את SelectUSA הנ"ל ואת סוכנות הסחר והפיתוח האמריקאית, הכוללת את בנק הייצוא-ייבוא של ארצות הברית. בנוסף, המחלקה גם פרסמה את ההלוואה הגדולה ביותר בתולדות הסוכנות, אשראי של 7 מיליארד דולר לעסקים קטנים.

דיפלומטיה מסחרית

דיפלומטיה מסחרית היא ענף של דיפלומטיה העוסקת בעניינים מסחריים. הוא כולל את הסיוע שמציעה הממשלה לקידום השקעות זרות ישירות, סחר ויצוא.

במהלך התקופה הקולוניאלית, הדיפלומטיה הכלכלית הפכה לעדיפות עליונה עבור נציגויות דיפלומטיות רבות. ההתמקדות שלו הייתה בשמירה על יציבות פיננסית וגירוי צמיחה כלכלית במדינות עניות. השפל הגדול הוביל לדגש מחודש על דיפלומטיה כלכלית.

בשנים האחרונות הוכרה דיפלומטיה מסחרית כהיבט מרכזי בביטחון הלאומי. בתגובה, משרד החוץ ומחלקת המסחר לקחו על עצמם מגוון פעילויות דיפלומטיות כלכליות ומסחריות. אלה כוללים שיתוף מידע ומתן שירותים בודדים לעסקים.

מרכיב מרכזי בדיפלומטיה כלכלית/מסחרית יעילה הוא הסברה ברמה גבוהה. זה כולל תמיכה במדיניות ותמיכה בפרויקטים. יתרה מכך, היא כרוכה במעורבות אישית של בכירים.

תוכנית דיפלומטיה כלכלית/מסחרית יעילה דורשת מנהיגות, תיאום וחלוקת משימות נכונה. זה גם דורש צוות מקצועי ומיומן היטב.

משרדי המסחר והמדינה מעסיקים מעל 3,600 קציני שירות חוץ (FSOs) מעבר לים. הם תומכים במאמצים העסקיים של ארה"ב להיכנס לשווקים זרים ומספקים הדרכה. פעילותם נעה בין הסברה, ללימודי תדמית ארץ, לייעוץ כלכלי ומסחרי.

ארצות הברית עוסקת גם ביישוב סכסוכים בלתי פורמלי. אם לחברה או למשקיע יש מחלוקת, הם פונים לרוב לעזרה של הממשלה. עם זאת, סביר יותר לפנות לבוררות רשמית. במדינות חלשות של שלטון החוק, משקיעים אמריקאים נוטים יותר ליזום סכסוכי בוררות בין משקיעים למדינה.

כמה שווקים מתעוררים גדולים חווים צמיחה דו ספרתית בתוצר. חילופי הסחורות ממלאים תפקיד מרכזי בצמיחה זו. ללא יחסי אזרחים, החלפת סחורות לא תתאפשר.

מדינות אפריקה צריכות ליישם דיפלומטיה כלכלית כדי לחזק את האינטרסים המסחריים שלהן. חלקם כבר מיישמים שיתוף פעולה ופיתוח כלכלי (ECD) בעוד שאחרים מעודדים חברות קטנות ובינוניות להשתתף בירידים בחו"ל.

מדינות אפריקה צריכות לשפר את יכולות הדיפלומטיה הכלכלית שלהן כדי להפוך לתחרותיות עם אירופה וארה"ב. על ידי הכנסתו לסדר היום של מדיניות החוץ, הם יכולים להבטיח שהדיפלומטים שלהם יהיו מומחים במסחר ומבינים את החשיבות של פיתוח שותפויות עם חברות זרות.

שיתוף :

Twitter
Telegram
WhatsApp

Join The Ride

Subscribe to our fortnightly newsletter with stories from our latest adventures and the best travel tips

עוד הרפתקאות

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע?

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע? בעידן הצילום הדיגיטלי כל אחד יכול לאחוז בטלפון הנייד וללכוד רגעים עוצרי נשימה. ועם זאת, עם כל הכבוד וישנו כבוד

איפה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל; פרטים, כמה טיפים בין לבין וכמובן מחירי ביטוחים לחו"ל – מידע כאן.  זה לא איזשהו סוד כמוס שנסיעה לחו"ל יכולה להיות יקרה