טיסות בדקה ה 90

טיסות בדקה ה 90

תוכן עניינים
טיסות בדקה ה 90
טיסות בדקה ה 90

מה עדיף: להזמין טיסות בדקה ה 90 או חצי שנה מראש?

הרבה אנשים תוהים מה עדיף: להזמין טיסות בדקה ה-90 או להיערך עם כרטיס טיסה לפחות חצי שנה מראש? השאלה הזו כמובן נוגעת בעיקר למחירי הטיסה. האם ככל שמתקרב תאריך הטיסה, המחיר ירד או יעלה?

אז נכון שההיגיון אומר שכאשר מגיע הרגע האחרון והטיסה עדיין לא מלאה, הרי שחברת התעופה תעדיף למלא אותה גם במחירים נמוכים יותר מאשר לטוס עם מושבים ריקים במטוס. מצד שני, יש מקרים אשר בהם חברת התעופה עשויה לנצל את הלחץ של המזמינים ברגע האחרון ופשוט לדרוש מחיר מופקע. אז מה באמת הכי חכם לעשות?

איך זה עובד בחברות התעופה?

כדי להבין את כל הנושא חשוב להסביר דבר ראשון את ההבדל בין מחלקות ההושבה שבטיסות לבין מחלקות מחיר.

מחלקות הושבה אלו מחלקות המשתנות בין חברות התעופה השונות וגם בין המטוסים, אך בגדול יש את סוגי המחלקות הקבועות. אלו כוללות:

  • מחלקת תיירים פרמיום.
  • מחלקת תיירים רגילה.
  • מחלקת עסקים.
  • מחלקה ראשונה.

בתוך כל מחלקת הושבה יש חלוקה בהתאם למחלקות מחיר. אלה מסומנות על פי אותיות וזה מה שעושה גם את הסדר במכירת הכרטיסים לטיסה.

אז אם אנחנו מדברים על מחלקת תיירים למשל, בתחילה יימכרו הכרטיסים במחלקה הזולה יותר וברגע שאלו ייגמרו, תעבור החברה למכור את הכרטיסים למחלקה היקרה יותר.

ברוב המקרים, הלקוח לא יהיה מודע לכל תתי המחלקות והוא לא ידע להשוות מחירים למחלקות אחרות. יחד עם זאת המחירים הם דינאמיים ומשתנים כל הזמן כך שהלקוח עשוי ממש להתקשות לעקוב אחריו.

האם יש מושג בחברות התעופה שמושבים ריקים עדיפים על פני מכירה בדקה ה – 90?

אם אתם מחפשים את הרגע האחרון לחול וסבורים שתמיד יימצאו מושבים ריקים שיימכרו לכם בזול, חשוב שתדעו שזה לא תמיד יעבוד לכם. יש חברות שבאופן מוצהר יעדיפו לצאת לדרך עם מושבים ריקים מאשר כביכול להוריד את ערך המוצר. ברגע שהמושג הזה של מכירה מוזלת ברגע האחרון יהיה נפוץ, הרי ברור שאף אחד לא ייערך מראש עם כרטיסים וכולם ירכשו אותם ברגע האחרון במחירי רצפה.
מעבר לכך, מכירה של הרגע האחרון תוריד לגמרי את האינדיקציה שיש לחברות התעופה לגבי הביקוש לטיסות ובהתאם לכך התאמה של נפח הטיסות. כדי שחברה תוכל לשרת היטב את לקוחותיה, היא בהחלט צריכה לדעת חודשים ספורים מראש מה וכמה יהיה הביקוש. בהתאם לכך הם ידעו להיערך עם נפחי טיסות ליעדים השונים.

מכירת כרטיסים במחיר גבוה – בדקה ה – 90

עקרונית נשמרים כרטיסים עד הרגע האחרון עבור בעלי עסקים ואנשים שבאופן טבעי נוטים לרכוש את כרטיסי הטיסה ברגע האחרון. אלו גם יוכלו להרשות לעצמם לשלם יקר יותר עבור כרטיס כזה שנרכש בדקה התשעים.

מכירת כרטיסים במחיר נמוך בדקה ה – 90

אז אם עד עכשיו הבנתם שכן כדאי להיערך מראש עם כרטיסי טיסה ולו בשל המחיר, כדאי לדעת שיש בכל זאת מבצעים שקטים של מכירות כרטיסים במחירים נמוכים שנועדו אכן למלא את המטוס. המחירים הללו הם בהחלט תחת מעטה של מבצעים לרגל חגים, ימי ציון שונים, חופשות ועוד. אלו כרטיסים שלא משווקים לקהל הרחב ורק מי שיודע לאתר אותם בחיפוש טיסות בתאריכי מבצע, יוכל אכן ליהנות מהם בסופו של דבר.כדאי לעקוב אחרי חברות תעופה ישראליות שגם אצלן יש הטבות ומבצעים שווה לעקוב . 

כי גם לכם מגיע לטוס בזול וליהנות מחופשה שווה במחירים מתאימים לכם!

שיתוף :

Twitter
Telegram
WhatsApp

Join The Ride

Subscribe to our fortnightly newsletter with stories from our latest adventures and the best travel tips

עוד הרפתקאות

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע?

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע? בעידן הצילום הדיגיטלי כל אחד יכול לאחוז בטלפון הנייד וללכוד רגעים עוצרי נשימה. ועם זאת, עם כל הכבוד וישנו כבוד

איפה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל; פרטים, כמה טיפים בין לבין וכמובן מחירי ביטוחים לחו"ל – מידע כאן.  זה לא איזשהו סוד כמוס שנסיעה לחו"ל יכולה להיות יקרה