eSim לארצות הברית

תוכן עניינים

הדרך הטובה ביותר לטוס לארה״ב ולשמור על קשר עם הארץ ועם כל מה שאנחנו רגילים אליו ביום יום הוא רכישת eSim לארצות הברית כבר כאן בארץ. אין שום סיבה שלא לגלוש דרך המכשיר הנייד, להפעיל את מערכת הניווט ולהיות בקשר עם הקרובים והחברים שנשארו בישראל. eSim מבטיח את חבילת התקשורת והגלישה המתאימה בדיוק לצרכים שלנו.

היום אין צורך לבזבז זמן לאחר הנחיתה ובוודאי לא לאחר טיסה ארוכה כל כך וכל זאת כדי למצוא סים מקומי. החיבור של ה- eSim יהיה מידי והוא יספק גלישה איכותית לפחות כמו זו שבמלון ובמסעדות. החיבור מאפשר לנו גם להגיע למלון בקלות, להזמין לעצמנו אובר אם נרצה ולהתנהל בקלות בתחבורה הציבורית. אין זה משנה אם אנחנו מתכוונים לנחות בניו יורק, מיאמי, סן פרנסיסקו… בכל מקום נוכל לתקשר בקלות בדיוק כמו שאנחנו רגילים מהארץ.

חבילת eSim לארצות הברית מכסה את כל מה שנצטרך

חבילת eSim לארצות הברית נותנת לנו את כל מה שאנחנו צריכים. אנחנו לא צריכים לדאוג להתניידות שלנו ממקום אחד לאחר. אנחנו יכולים להתחבר למכשיר מיד עם הנחיתה, לתאם את הפגישות שלנו, לשלוח עדכונים למשפחה ובעיקר לא לדאוג למכשיר הנייד שלנו. אנחנו יכולים לבחור מראש את החבילה שלנו כבר מהארץ, בלי לחשוב על המכשיר ולדעת שאנחנו מחוברים בכל רגע נתון. eSim מבטל את הצורך ברכישת sim פיזי מקומי, העלות פתיחת המכשיר היא חד פעמית וניתן להשתמש ב- eSim לא רק לטיסה הנוכחית אלא גם לאלו שיבואו אחריה.

הפעלת eSim מתבצעת ממש בקלות. לאחר הרכישה אנחנו מקבלים אלינו ברקוד עם הוראת הפעלה ישירות אל האימייל שלנו. ברגע שאנחנו סורקים את הברקוד אנחנו מוכנים לצאת לדרך והחבילה שלנו יכולה להתחיל לעבוד כשנרצה. אין צורך להחליף את כרטיס הסים הנוכחי כך שאין גם חשש מאובדן שלו כאן או בחו״ל. אגב, במידה והחבילה שבחרנו תיגמר, אין בעיה, נוכל לבצע טעינה במהירות ובקלות. אנחנו יכולים לבצע טעינה מכל מקום וליהנות מאינטרנט מהיר של לפחות 4G במקומות בו הוא זמין כמובן. הגלישה תהיה כל כך חלקה שאנחנו עומדים להיות מופתעים.

פחות כאב ראש בעלויות נמוכות

הזמנת eSim לארצות הברית מהארץ הופכת את הניוד שלנו לכל כך פשוט. בלי לחשוב מה יהיה, איך נסתדר, איך ננווט ואיך נזמין לעצמנו רכב לאיסוף. אבל eSim לא רק מקל עלינו והופך את החיים שלנו לקלים יותר הוא גם משתלם יותר מאפשרויות אחרות. בעוד שבמקרה של רכישת סים אנחנו צריכים לחפש אחר חנות מתאימה, לחכות בתור וכל זאת כשאנחנו רק נוחתים ובסוף גם לשלם מחיר גבוה, האופציה השנייה הרבה יותר אטרקטיבית.

eSim הוא פתרון לאינטרנט מהיר, לחיבור כפי שאנחנו רגילים וכל זאת במחיר זול יותר מרכישת סים מקומי. התשלום על השירות נחלק לשניים, תשלום חד פעמי לשירות ותשלום עבור החבילה שבחרנו או החבילה שנגדיל בשהות שלנו בארצות הברית. יש לציין כי במידה ואנחנו טסים יותר מאשר פעם אחת בשנה (או במספר שנים) ואפילו לא רק לארה״ב אנחנו יכולים להמשיך להשתמש בשירות וכל זאת בלי לשלם שוב את התשלום החד פעמי.

לרכוש eSim לארצות הברית רק ב-e-go

כולנו רוצים לגלות ברוגע ולדעת שפרטי כרטיס האשראי שלנו מאובטחים. חברת e-go מספקת שירותי שיחות וגלישה ניידת בחו״ל ובתוך כך מציעה eSim לחו"ל. כשאנחנו מחפשים ביטחון, נוחות ומחיר משתלם לפני הטיסה לארה״ב כדאי שנעבור ב-e-go ונדע שיש מי שדואג לנו. 

שיתוף :

Twitter
Telegram
WhatsApp

Join The Ride

Subscribe to our fortnightly newsletter with stories from our latest adventures and the best travel tips

עוד הרפתקאות

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע?

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע? בעידן הצילום הדיגיטלי כל אחד יכול לאחוז בטלפון הנייד וללכוד רגעים עוצרי נשימה. ועם זאת, עם כל הכבוד וישנו כבוד

איפה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל; פרטים, כמה טיפים בין לבין וכמובן מחירי ביטוחים לחו"ל – מידע כאן.  זה לא איזשהו סוד כמוס שנסיעה לחו"ל יכולה להיות יקרה