כרטיסי טיסה זולים

תוכן עניינים
כרטיסי טיסה זולים
כרטיסי טיסה זולים

איך למצוא כרטיסי טיסה זולים

מציאת כרטיסי טיסה במחירים סבירים לא חייבת להיות אתגר אם אתה יודע היכן לחפש. אבל למצוא אותם דורש קצת תרגול וחריצות.

מחירי הכרטיסים של חברות התעופה נוטים להשתנות בהתאם ליום בשבוע, לעונה ולחגים הקרובים. כדי להבטיח מחיר נמוך לכרטיסי טיסה, הזמינו כמה שיותר רחוק – במיוחד בעונת השיא או כשיש חגים גדולים בלוח השנה שלכם.

הזמנה מוקדמת

אם אתם מחפשים כרטיסי טיסה זולים, חיוני להזמין בהקדם האפשרי. פעולה זו תבטיח שתמצא את המחירים התחרותיים ביותר ותימנע מתשלום יתר על הטיסות שלך.

עבור נסיעות פנים וטיסות בינלאומיות, המוקדם ביותר שתוכל להתחיל להזמין את הטיסות שלך הוא שלושה שבועות. עם זאת, כדאי להזמין מוקדם יותר עבור עסקאות טובות יותר מאחר וחברות תעופה מתאימות את התמחור שלהן לפי שעה; לכן זה לא יוצא דופן שהטיסות הופכות זולות יותר ככל שהיציאה מתקרבת.

חיוני להזמין מוקדם כדי לנצל את המבצעים וההנחות הרבים הזמינים באופן זמני בלבד. לדוגמה, חברות תעופה רבות מספקות הנחות בעת הזמנת טיסות מרובות בו-זמנית – כלומר תוכל לחסוך כסף תוך כדי טיול בלתי נשכח!

טיפ נוסף למציאת טיסות זולות הוא לטוס בתקופות פחות פופולריות בשנה. חגים כמו ראש השנה או יום האהבה רואים לעתים קרובות מחירי טיסה גבוהים יותר בגלל ביקוש מוגבר.

עם זאת, זה לא אומר שאתה צריך לוותר לחלוטין על טיסות לחופשה. אתה יכול לחסוך הרבה כסף על ידי הזמנת הכרטיסים שלך לפחות שלושה חודשים קדימה, במיוחד אם אתה משתמש בנקודות או מיילים כדי לשלם עבורם.

משפחות בנות ארבע יכולות בדרך כלל לחסוך כסף כאשר כולם מזמינים את המושבים שלהם יחד, מכיוון שלעתים קרובות אתה מקבל הרבה מאוד כאשר כולם מזמינים בבת אחת. בנוסף, תמנעו מהמוני חופשת הקיץ!

מתלבטים מתי להזמין כרטיסים? הנה כמה קווים מנחים כדי למקסם את ערך הכסף שלך:

בימי שלישי, אתה בדרך כלל מוצא את מחירי הטיסות הנמוכים ביותר. הסיבה לכך היא שלוחות הזמנים של חברות התעופה מתפרסמים ביום שני בלילה וחברות התעופה מבצעות לעתים קרובות התאמות של הרגע האחרון. למרות שאתה עשוי למצוא כמה מבצעים גם בימי שני, רביעי וחמישי, אם אתה רוצה למצוא את המחירים התחרותיים ביותר עליך להיות גמיש בתאריכים וזמני היציאה שלך.

גוגל מדווחת שהטיסות הזולות ביותר הן בדרך כלל 38 ימים לפני חופשת האביב או 52 ימים לחג ההודיה – למרות שתאריכים אלו יכולים להשתנות ללא אזהרה. אם אתם לא יכולים לחכות, שקול לשנות את הטיול לתאריך אחר או אפילו לעבור מחופשה מקומית לחופשה בינלאומית ברגע האחרון.

להיות גמיש

תוכניות נסיעה גמישות יכולות לחסוך לך כסף ולחץ בעת ביצוע התאמות של הרגע האחרון. כרטיסי Flexi מאפשרים גמישות זו מבלי לגרור חיובים או קנסות.

חברות תעופה גדולות רבות מספקות טיסות פלקסי, אך עם תנאים מחמירים שיש לעמוד בהם. יש גם עמלות שעלו בהתמדה במהלך השנים.

בעת הזמנת כרטיסי טיסה, זכור כיצד זה יכול להשפיע על התקציב שלך. לדוגמה, אם אתם מטיילים בעונת השיא, הזמינו זמן רב מראש מכיוון שהמחירים נוטים להיות גבוהים יותר מאשר בעת חיפוש בתקופות פחות פופולריות בשנה.

דבר נוסף שאתה צריך להיות מודע אליו הוא שחברות תעופה מציגות בדרך כלל את מחיר הכרטיס הגבוה ביותר בקבוצת כרטיסים, כלומר הן עשויות להעלות את המחירים עבור כל כלול. כדי לקבל את העסקה הטובה ביותר האפשרית, כדאי לעשות קניות ולמצוא כרטיס חלופי שעולה פחות מהאחרים בקבוצה שלך.

אם אתה רוצה לחסוך אפילו יותר כסף, חפש טיסות עם תעריפים עירוניים נסתרים. אלה עשויים להיות מוצעים על ידי חברות תעופה קטנות יותר בעלות נמוכה ויכולים להיות זולים יותר מאשר טיסה ישירות ליעד שלך.

חברות תעופה אלה משגשגות על ידי גביית עמלה גבוהה על מנת לבדוק תיק, להביא כבודת יד ולרכוש מזון על הסיפון. עם זאת, אם אתה שמח לנסוע רק עם התרמיל שלך, תעריפים אלה עשויים להיות שווים את העלות אם אתה יכול להצדיק את הנסיעה רק עם מה שאתה צריך לנוחות.

יתר על כן, עדיף להימנע מהזמנת כרטיסים מרובים בו-זמנית, מכיוון שחברות תעופה מפרסמות בדרך כלל את המחיר הנמוך ביותר שלהן כמו הזול ביותר מבין קבוצת הכרטיסים. פעולה זו עלולה להוכיח טעות יקרה בהזמנת טיסות.

שינוי תוכניות הנסיעה שלך יכול להיות טרחה, במיוחד אם אתה משלם על זה בעצמך. אבל, עם קצת ידע על התהליך, זה יכול להיות למעשה הזדמנות מצוינת לחסוך כסף על כרטיס טיסה. על ידי ביצוע הטיפים האלה, תבטיח לעצמך כרטיסי טיסה זולים בכל פעם שאתה מתכנן טיול.

כרטיס לכיוון אחד

טיסות בכיוון אחד יכולות להיות דרך מצוינת לחסוך כסף ולהשיג גמישות, אבל יש להן גם כמה חסרונות. הם נוטים להיות יקרים יותר מכרטיסים הלוך ושוב, בנוסף עלולים להיות קשים יותר לארגן אותם בעת נסיעה בינלאומית, מה שעלול לעורר חשד מצד אנשי חברת התעופה. יתר על כן, החזר הכרטיסים הללו אם לא תשתמש בכרטיס הלוך ושוב עשוי להיות מאתגר יותר מהצפוי.

הזמנת טיסה בודדת היא הרבה יותר פשוטה מאשר הזמנת טיסה מרובת, במיוחד כאשר אתה מחפש תעריפים מוזלים. התחל בביקור באתרי אינטרנט כמו Flyustravels כדי לגלות מתי למסלולים מסוימים יש תעריפים מוזלים.

באתרים אלו תוכלו לחפש תעריפים לכיוון אחד ותינתן לכם אפשרות לקנות את הכרטיס שלכם ברגע שמתפרסם מבצע. לאחר שבחרתם תאריך ושעה, תוכלו לשלם בכרטיס אשראי.

חלק מהאתרים ישלחו לך מיילים עם המבצעים הזולים ביותר שהם מודעים אליהם במסלול מסוים, או אפילו יחפשו אותך. בעוד ששירותים אלה יכולים להיות שימושיים במציאת כרטיסי טיסה זולים, לעתים קרובות חסר להם מידע מותאם אישית כגון כללי ניתוב ופרטי עצירת ביניים שיכולים לחסוך כסף.

Scott's Cheap Flights הוא שירות נוסף שמסופק על ידי אנשים אמיתיים שמחפשים כל הזמן טיסות ומעדכנים אותך לגבי המבצעים והמחירים החדשים ביותר. כאשר הם שולחים לך אימייל, פשוט לחץ על הקישור כדי לגשת לסיכום קצר של הטיסה עם קישורי הזמנה ישירים אם תרצה.

בעת הזמנת טיסות בינלאומיות בכיוון אחד, Thrifty Traveler Premium יכול להיות שירות שימושי שמתריע בפניך על עסקאות זולות מחברות תעופה גדולות. זה גם מודיע לך על מגבלות Covid-19 ועסקאות נקודות ומייל כדי שתוכל לנצל אותן.

מטיילים רבים מעריכים את הנוחות של טיסות בכיוון אחד. ניתן להזמין אותם בדרכים שונות, כגון עם חברות תעופה מועדפות או נקודות בונוס של נוסע מתמיד כדי לחסוך זמן בהזמנות מרובות. יתר על כן, עם הגמישות שלו, כרטיסים לכיוון אחד הופכים את תכנון הטיולים המותאמים להרבה יותר פשוט – מותאמים לרצונות המדויקים שלך!

הזמינו מספר כרטיסים

מסלולי טיול רב ערים מציעים לך את הדרך המושלמת לראות יותר מהעולם בפחות כסף. על ידי איחוד טיסות בין מספר יעדים להזמנה אחת, תוכל לחסוך זמן וכסף על ידי ביטול כרטיסים לכיוון אחד.

חברות תעופה מבצעות לעתים קרובות מבצעים ומבצעים בטיסות עם מספר עצירות, אז חפשו אותן בחיפוש כרטיסי הטיסה שלכם. לדוגמה, טיסה לבואנוס איירס עשויה להיות זולה משמעותית אם תעצור בגואטמלה סיטי בדרך.

אתה יכול לעקוב אחר מחירי טיסות באמצעות מנוע חיפוש טיסות כמו גוגל טיסות או קיאק ולהגדיר התראות מתי המחיר של מסלול בודד יורד. בנוסף, קניות ישירות עם חברת התעופה המועדפת עליך ישירות עשויה לעזור להבטיח לך לקבל את העסקה הטובה ביותר הזמינה.

החיסרון בשיטה זו הוא שהיא מורכבת יותר מרכישת כרטיסים בודדים. יש להזין את מספר הנוסעים בכרטיס קבוצתי במקום לקנות אותם אחד אחד, מה שמקשה על איתור מושבים סבירים אם אין מספיק מקומות פנויים.

חיסרון נוסף בשיטה זו הוא שהיא יכולה להיות יקרה יותר מרכישת כרטיסים בנפרד. לדוגמה, אם תזמינו 5 כרטיסים ב-$200 כל אחד ו-2 הם ב-$200 כל אחד, אז 3 כרטיסים יעלו 300$ כל אחד – מה שיוביל לעלייה משמעותית בסך הכל בעלויות במהלך הטיול שלכם.

כדי להימנע ממצב זה, השתמשו בשיטת קניות בשני שלבים: התחל בפתיחת חיפוש כרטיסים עבור נוסע אחד בכל פעם. אם תמצא מחיר זול יותר על הכרטיס הזה, פתח חיפוש נוסף עבור כל הנוסעים בבת אחת.

לאחר פתיחת חיפוש כרטיסים עבור כל חברי המפלגה שלך, יוצגו בפניך הצעות מחיר בודדות. לאחר מכן תוכל להחליט לקנות את כולם בבת אחת או לפצל אותם לפי הצורך.

חיסכון בכסף בעת נסיעה עם משפחה או חברים יכולה להיות דרך יעילה לחסוך כסף. אבל חשוב לזכור שאם תעשה זאת לעתים קרובות מדי, חברת התעופה עלולה לסמן אותך כמפר סדרתי ולהטיל עונשים חמורים.

שיתוף :

Twitter
Telegram
WhatsApp

Join The Ride

Subscribe to our fortnightly newsletter with stories from our latest adventures and the best travel tips

עוד הרפתקאות

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע?

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע? בעידן הצילום הדיגיטלי כל אחד יכול לאחוז בטלפון הנייד וללכוד רגעים עוצרי נשימה. ועם זאת, עם כל הכבוד וישנו כבוד

איפה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל; פרטים, כמה טיפים בין לבין וכמובן מחירי ביטוחים לחו"ל – מידע כאן.  זה לא איזשהו סוד כמוס שנסיעה לחו"ל יכולה להיות יקרה