טיסות לסנט פטרסבורג

טיסות לסנט פטרסבורג

תוכן עניינים
טיסות לסנט פטרסבורג
טיסות לסנט פטרסבורג

טיסות זולות לסנט פטרסבורג

אטרקציות

סנט פטרסבורג היא תיבת אוצר של פלאים ארכיטקטוניים וציוני דרך היסטוריים, מה שהופך אותה לאחת מערי התיירות המרתקות בעולם – רק לונדון או פריז יכולות להתחרות בה ביופיה.

נהר הנבה, תעלות היסטוריות ועשרות גשרים הופכים את העיר למראה קסום. מבצר פיטר ופול הוא נקודת הציון המזוהה ביותר שלה, בעוד שהאי וסילייבסקי מספק נופים מדהימים של עמודי רוסטרל ושל בנייני הבורסה הישנים.

חיי לילה בסנט פטרסבורג

סנט פטרסבורג מתגאה במגוון של פאבים וברים המגישים הכל, החל ממשקאות מסורתיים ועד עכשוויים. ה-Ale and the Witch הוא יעד מעולה למוזיקה חיה, בעוד שגריבודוב מציג תקליטנים חדשניים.

ילדי רחוב הם נושא מרכזי בסנט פטרסבורג, אז היזהרו אם הם יקחו את החפצים שלכם או יבקשו מכם כסף. בנוסף, היזהר מכלבי רחוב שעלולים להיות תוקפניים אם הם מרגישים מאוימים.

תחבורה בסנט פטרסבורג

תחבורה ציבורית היא הדרך הטובה ביותר להגיע לרוב האטרקציות של סנט פטרסבורג, עם מטרו הפועל ברחבי העיר. הרשת ענפה ויעילה, כאשר תחנות חדשות נפתחות באופן קבוע.

להרפתקה בלתי נשכחת, צאו אל פרברי העיר עבור הארמונות הקיסריים המפורסמים בעולם והפארקים המורכבים. אטרקציות אלו נמצאות רק 30 ק"מ ממרכז העיר ושווה ביקור בשל הארכיטקטורה הניאו-קלאסית המפוארת שלהן, המזרקות המורכבות והפארקים שלהן.

שיתוף :

Twitter
Telegram
WhatsApp

Join The Ride

Subscribe to our fortnightly newsletter with stories from our latest adventures and the best travel tips

עוד הרפתקאות

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע?

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע? בעידן הצילום הדיגיטלי כל אחד יכול לאחוז בטלפון הנייד וללכוד רגעים עוצרי נשימה. ועם זאת, עם כל הכבוד וישנו כבוד

איפה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל; פרטים, כמה טיפים בין לבין וכמובן מחירי ביטוחים לחו"ל – מידע כאן.  זה לא איזשהו סוד כמוס שנסיעה לחו"ל יכולה להיות יקרה