ירח דבש בפונטה קאנה

תוכן עניינים

ירח דבש בפונטה קאנה – הרפובליקה הדומיניקנית

אם אתם מחפשים את המקום המושלם לירח דבש ולא רוצים שזה יהיה אחד מהמקומות הבנאליים, פונטה קאנה היא המקום המושלם עבורכם. איפה זה, מה יש שם ולמה זה המקום האידיאלי לירח דבש? כל התשובות – במאמר שלפניכם.

היכן נמצאת פונט הקאנה?

ברפובליקה הדומיניקנית, בחלק המזרחי של האי היספניולה שבאיים הקריביים.

מה יש שם?

נדמה שקצרה היריעה כדי לפרט, אבל אם לנסות בכל זאת: ים עם מי טורקיז מדהימים, חופים עם חול חלק ולבן, נופים משגעים, אטרקציות חווייתיות בעיקר במים אבל גם ביבשה ושקט. הרבה שקט.

אפשר לפרט?

כן, בהחלט. כשתגיעו לפונטה קאנה יקבלו אתכם חופים בתוליים עם חול לבן ומים בצבע שטרם ראיתם כמוהו, ויזמינו אתכם ללא מילים ליהנות מבטן-גב על החף ומשכשוך שכולו כיף במים הזכים. אם אתם חובבי ים, תוכלו למצוא הרבה מאוד אטרקציות מיוחדות במינן:

  • צלילה עם דולפינים – נכון שגם באילת אתם יכולים ליהנות מהחוויה המדהימה הזאת, אבל כשחווים אותה בתוך הנוף הקסום הזה או יותר נכון – במקום קסום שנקרא "אי הדולפינים". מדובר במתחם שנוצר על ידי הטבע, ומהווה בית חם ומקסים להרבה מאוד דולפינים. תוכלו רק להסתכל, אבל נדמה שיפסיד מי שיחליט שהוא לא צולל.
  • שחייה לצד כרישים – נכון שזה נשמע מפחיד, אבל אם תתגברו על הפחד ותחליטו שאתם מספיק אמיצים, במרינריום תוכלו לשחות ליד כרישים. יכול להיות שזו נשמעת כמו חוויה מפוקפקת, אבל אחרי שתחוו אותה – אין בכלל ספק שתרגישו מצוין.
  • הצטרפות לסיורים – אם אתם רוצים לראות עוד ממה שיש לפונט הקאנה להציע, תוכלו להצטרף לטיולים מאורגנים שיוצאים מחלק מבתי המלון במקום, וליהנות מבילוי של חצי יום או של יום שלם, שכולל הרבה מאוד חוויות. כך למשל, תוכלו לבקר בעיירת האמנים אלטוס דה שאבון, לצלול למעמקיהן של בריכות תת-קרקעיות ועוד ועוד.
  • בטן-גב כמובן – כי החופים של פונט הקאנה פשוט כל כך יפים ומזמינים, שהרבה פעמים כל מה שמתחשק לעשות הוא לשכב עליהם, לשתות משקה קל א קוקטייל, להסתכל על הנופים המרהיבים שמסביב ואחד על השני – ולהודות על כל הטוב שנפל בחלקכם.

לסיכום ירח דבש בפונטה קאנה

פונטה קאנה שברפובליקה הדומיניקנית היא מקום מושלם לירח הדבש שלכם אם אתם אוהבים חופים, נופים והרבה שקט ויופי וכמובן – אחד את השני. אין בכלל ספק שירח דבש במקום המקסים הזה יהיה התחלה נפלאה של הפרק החדש שאתם פותחים בחיים, ושתחזרו ממנו עם הרבה מאוד חוויות, אושר ואור על הפנים.

שיתוף :

Twitter
Telegram
WhatsApp

Join The Ride

Subscribe to our fortnightly newsletter with stories from our latest adventures and the best travel tips

עוד הרפתקאות

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע?

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע? בעידן הצילום הדיגיטלי כל אחד יכול לאחוז בטלפון הנייד וללכוד רגעים עוצרי נשימה. ועם זאת, עם כל הכבוד וישנו כבוד