ירח דבש באיי סיישל

תוכן עניינים

ירח דבש באיי סיישל – גן עדן עלי אדמות

אם אתם מחפשים את היעד המושלם לחופשת בטן-גב אמיתית, כזאת שתהיה עבורכם חופשת סולו לפני שנכנסים לשגרת החיים ובהמשך גם, כנראה, החלפה של חיתולים – ירח דבש באיי סיישל יהיה בחירה מושלמת עבורכם.

מה יש באיי סיישל?

את כל מה שצריך לירח דבש מנצח. אמנם מדובר בטיסה לא קצרה, אבל כשתגיעו לשם תבינו שהיה שווה כל רגע.

  • שמש – והרבה שמש. חם באיי סיישל, ולכן אל תחשבו אפילו להביא בגדים ארוכים, אלא אם אתם נוסעים לא בעונה. אבל אם אתם נוסעים בעונה, היינו בין החודשים מאי-ספטמבר, הם ממש לא נדרשים. השמש הזאת מלטפת ומשזפת, וכשאתם על החופים השתדלו להימרח בקרם הגנה ולשתות המון מים, אבל גם ליהנות ממנה, כשהיא שולחת קרניים.
  • ים – ולא סתם ים, הים הכי יפה שראיתם בעולם. המים – בצבע טורקיז וצלולים, והחול חלק ולבן, וממש נעים. אין בכלל ספק, שגם אם אתם לא נמנים עם חובבי הים המושבעים, כשתגיעו לאיי סיישל – תשנו את דעתכם.
  • נוף סוף – כמעט מכל מקום שתהיו בו באיי סיישל יישקף אליכם נוף מדהים של עצי דקל, ים וחופים. אין ספק, שתחזרו עם שפע של תמונות, ושכולן תהיינה הכי-הכי יפות.

בקיצור – יש את כל הסיבות הטובות להגיע לירח דבש באיי סיישל, כי אין כמו להיות עם מישהו שאתם אוהבים בתוך כל היופי הזה. אבל, כדי שבאמת תוכלו ליהנות – כדאי שתגיעו מוכנים.

מה צריך להכין לפני טיסה לירח דבש בסיישל?

  • חיסונים – חשוב מאוד להיות מחוסנים נגד קדחת צהובה ובכלל כדאי לעשות עוד חיסונים, ליתר ביטחון. התייעצו עם הרופא שלכם או עם הרופא במרפאת הטיולים הייעודית שמפעילות קופות החולים, וקבלו את כל המידע הדרוש על חיסונים שאתם צריכים.
  • הזמנת מקום במלון מראש – חשוב מאוד להזמין מקום במלון באיי סיישל, כי כשתגיעו ישאלו אתכם איפה אתם מתכוונים להשתכן. מאוד חשוב להם שאנשים לא יגיעו כדי להישאר, והם צריכים הוכחות בפועל לכך, כמו שם המלון בו בחרתם להתאכסן.
  • לא לקחת הרבה דברים – כי ממש לא צריך. סביר להניח שרוב הזמן תהיו על החוף, אז תצטרכו רק בגד ים, קרם הגנה, כובע ומים, וכמובן שכמה חולצות וכמה זוגות מכנסיים. ממש לא יותר, כי באמת שחבל לסחוב. סביר להניח שאם תביאו הרבה דברים הם פשוט יחזרו כמו שהגיעו…
  • לא לשכוח מצלמה – כי אתם חייבים לצלם את כל הטוב והיופי שמציעים איי סיישל, יופי כזה שלא תמצאו בשום מקום אחר.

לסיכום – ירח דבש במקום כמו איי סיישל יהיה עבורכם חופשה מדהימה, שלא תישכח במהירה, או בעצם – לא תישכח – נקודה. בריחה מהשגרה, המון מקום וזמן לביחד שלכם והרגשה שאתם מלכי העולם – הן ההגדרות המדויקות של החופשה הרומנטית שלכם. חופשה נעימה ושתמיד תשכון ביניכם האהבה!

שיתוף :

Twitter
Telegram
WhatsApp

Join The Ride

Subscribe to our fortnightly newsletter with stories from our latest adventures and the best travel tips

עוד הרפתקאות

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע?

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע? בעידן הצילום הדיגיטלי כל אחד יכול לאחוז בטלפון הנייד וללכוד רגעים עוצרי נשימה. ועם זאת, עם כל הכבוד וישנו כבוד