טיסות מוזלות לברלין

תוכן עניינים

איך למצוא טיסות מוזלות לברלין – המרדף אחרי הטיסה

ישראלים אוהבים לטייל והעובדה שיותר מעשרים מיליון נוסעים עברו בנמל התעופה בן גוריון בשנה האחרונה מסבירה את זה יותר טוב מכל סטטיסטיקה אחרת. יש סיבה מדוע ישראלים אוהבים לטייל, הרי העולם יפה ואירופה יחסית קרובה, אך יותר מכך הישראלים פשוט אוהבים ליהנות. יחד עם הרצון ליהנות יש רצון עז לא לשלם הרבה כסף וטיסה היא אחד הדברים שמייקרים משמעותית את הטיול. הישראלים למדו גם את הטריקים הללו, כיצד למצוא טיסות מוזלות לברלין, ללונדון, לאמסטרדם ולכל מקום מבוקש אחר, ואם אתם לא יודעים הגיע הזמן שתשלימו את הידע החסר.

מה ההבדל בין הזמנת טיסה סדירה לטיסה זולה?

  • ההבדל הראשון טמון מן הסתם במחיר. הזמנת טיסה סדירה יכולה לעלות כמה מאות דולרים לעומת טיסה זולה שיכולה לעלות פחות ממאה דולר ולפעמים אפילו פחות מחמישים דולרים. זה נשמע לכם חלומי אך זו המציאות וניתן למצוא טיסות מוזלות לברלין במחירים מצחיקים של 50 יורו כיוון ואפילו פחות אם רק יודעים היכן לחפש, בעוד שטיסה סדירה תעלה 200 דולרים וזה עוד מחיר טוב לטיסה סדירה. אמנם מדובר על חיסכון של 150 דולר בממוצע אך בטיול של כמה ימים זה הופך להיות משמעותי, בעיקר כשמדובר בהלוך חזור.
  • בגלל שמדובר בטיסה זולה אפשר להבין שגם השירות שניתן בה בהתאם. סקר שנערך בקרב ישראלים מצא שבטיסה של עד 5 שעות אין להרבה אנשים בעיה להיות ללא ארוחות במטוס ואפילו ללא שירותים, רק כדי לטוס בזול, וזו המציאות בטיסה לאמסטרדם או לברלין, מהיעדים המוכרים הרחוקים יותר באירופה. אם לא מפריע לכם לטוס בלי שמגישים לכם קפה או סנדוויץ', ולפעמים ארוחת ערב בקופסה, לא אמורה להיות לכם בעיה בהזמנת טיסות מוזלות לברלין או לכל יעד אחר.

איך למצוא טיסות מוזלות לברלין?

כשמחפשים טיסה מוזלת חשוב להיות גמיש מאוד בתאריך. אי אפשר לקחת חופש מהעבודה בין תאריכים מסוימים ולצפות למצוא טיסה מוזלת הלוך חזור בדיוק בתאריכים הללו. זו משימה קשה ולכן חשוב לבחור יעד שיהיה מצד אחד גמיש אך מצד שני ארגון הטיול ייעשה בקלות. טיסות קצרות יותר קלות בעניין הזה אך למעשה כשם שאפשר למצוא טיסות מוזלות לברלין יש טיסות יותר זולות גם ליעדים רחוקים יותר. יש מנועי חיפוש טיסות רבים שעושים את ההשוואה עבורכם כמו למשל קיאק, אליס או סקייסקנר, בהם ניתן לחפש לפי טווח תאריכים. בסקייסקנר למשל, ניתן לחפש טיסה בכל החודש בתאריכים הכי זולים, או לחפש בחודש הכי זול בכללי. יצוצו לפתע טיסות מאוד זולות מהן תוכלו לבחור. גם בחיפוש רגיל חשוב לבחור את האפשרות לגמישות של 3 ימים לפני ואחרי המועד.

עניין של תאריכים

כולנו אוהבים להתכונן לטיסה הרבה זמן לפני ולכן כל כך קורץ לבצע הזמנת טיסה סדירה אך הבעיה היא שזה מה שמייקר לכם את הטיול. אתם מזמינים כרטיס טיסה חודש או חודשיים לפני הטיול וכך מזמינים בתאריכים הכי יקרים, כשבמטוס יכולים להיות אתכם אנשים ששילמו הרבה פחות. יש האומרים שכדאי להזמין טיסות 6 שבועות לפני מועד הטיסה וכך הכרטיסים יהיו זולים יותר, אך בטיסות ברגע האחרון תוכלו למצוא מחירים מדהימים וכדאי לחפש ישירות באתר של חברת התעופה. אמנם מדובר בדקה ה90 אך אם המזוודה שלכם מוכנה, החיסכון שלכם יהיה משמעותי.

איך מבצעים הזמנת טיסה סדירה?

הזמנת טיסה סדירה יכולה להתבצע דרך סוכנות נסיעות בשיחה טלפונית, דרך האתר של חברת התעופה בעצמה או דרך האתרים השונים שמספקים את כל הטיסות ליעד שביקשתם בתאריך שביקשתם מכמה חברות תעופה. תמיד כדאי לבדוק בכל האפשרויות ולראות מה הכי זול, כאשר כמעט תמיד התשלום וההזמנה מתבצעים בקלות באינטרנט. חשוב לזכור לנקות את העוגיות מהדפדפן מה שלא יעלה לכם את המחיר בחיפושים חוזרים ונשנים.

שיתוף :

Twitter
Telegram
WhatsApp

Join The Ride

Subscribe to our fortnightly newsletter with stories from our latest adventures and the best travel tips

עוד הרפתקאות

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע?

איך בוחרים מצלמה לטיולי טבע? בעידן הצילום הדיגיטלי כל אחד יכול לאחוז בטלפון הנייד וללכוד רגעים עוצרי נשימה. ועם זאת, עם כל הכבוד וישנו כבוד